Letnia przygoda - (2001)

Letnia przygoda Summer Catch 2019-09-14 14:46:45

Tytuł oryginalny: Summer Catch - (2001 ) - (1 godz. 48 min.)

Premiera: 2001-08-24

Opis filmu Letnia przygoda (Summer Catch 2001 ):

Ryan Dunne to młody chłopak, wychowany w robotniczej rodzinie. Jego wielkim marzeniem jest dostać się do drużyny baseball’owej. Gdy nadchodzi lato, czas wakacji i swobody jego sny mogą się spełnić . Krzyżuje je dziewczyna wychowana w bogatym domu, której wpada w oko Ryan….

Obsada: Brian Dennehy Brittany Murphy Bruce Davison Courtney Driver Freddie Prinze Jr. Jessica Biel Marc Blucas Matthew Lillard

Film Letnia przygoda jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Letnia przygoda powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia rom.. Za datę premiery filmu Letnia przygoda uznaje się date: 2001-08-24.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Letnia przygoda online" lub "film Letnia przygoda cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Letnia przygoda legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Letnia przygoda online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.