Od sklepowej do królowej - (2008)

Od sklepowej do królowej Picture This 2019-09-11 18:47:20

Tytuł oryginalny: Picture This - (2008 ) - (1 godz. 32 min.)

Kategoria: Komedia rom.,

Opis filmu Od sklepowej do królowej (Picture This 2008 ):

Film opowiada o licealistce Mandy (Ashley Tisdale „High School Musical”), która nie jest lubianą i popularną dziewczyną w szkolę. Gdy pewnego dnia umawia się z nią najbardziej pożądany chłopak w liceum, Drew Patterson (Robbie Amell „True Jackson”), Mandy dostrzega niepowtarzalną szansę dla siebie. Jedyną przeszkodą w ich spotkaniu jest nadopiekuńczy ojciec Maddy, Tom (Kevin Pollak).

Obsada: Ashley Tisdale Cindy Busby Justin Bradley Kevin Pollak Lauren Collins Marie-Marguerite Sabongui Maxim Roy Robbie Amell

Film Od sklepowej do królowej jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. Od sklepowej do królowej powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia rom.. Za datę premiery filmu Od sklepowej do królowej uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Od sklepowej do królowej online" lub "film Od sklepowej do królowej cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Od sklepowej do królowej legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Od sklepowej do królowej online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.