Film Słaba płeć? online
Ocena Filmweb 5,4 Ocena IMDB 4.10

Słaba płeć? - (2015)

Słaba płeć? 2020-02-28 08:16:42

Tytuł oryginalny: - (2015 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Komedia rom.,
Scenariusz: Hanna Węsierska Wojciech Pałys
Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Janusz Chabior Katarzyna Figura Marcin Korcz Marieta Żukowska Nick Moran Olga Bołądu017a Piotr Adamczyk Piotr Głowacki
Premiera: 2015-12-15
Opis filmu Słaba płeć?:

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement