Słaba płeć? - (2015)

Słaba płeć? Słaba płeć? 2019-09-13 04:31:50

Tytuł oryginalny: Słaba płeć? - (2015 ) - (1 godz. 39 min.)

Kategoria: Komedia rom.,
Scenariusz: Hanna Wu0119sierska Wojciech Pau0142ys
Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Janusz Chabior, Katarzyna Figura, Marcin Korcz, Marieta u017bukowska, Nick Moran, Olga Bou0142u0105du017a, Piotr Adamczyk, Piotr Gu0142owacki,
Premiera: 2016-01-01
Opis filmu Słaba płeć?:

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.