Słońce i miłość - (2005)

Słońce i miłość Opa! 2019-09-11 23:32:16

Tytuł oryginalny: Opa! - (2005 ) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Komedia rom.,
Premiera: 2005-10-12

Opis filmu Słońce i miłość (Opa! 2005 ):

Archeolog Eric Matthew Modine przyjechał z Chicago na grecką wyspę Patmos, na której święty Jan dostąpił wizji, na podstawie której powstała prorocza Apokalipsa. Celem młodego archeologa była kontynuacja poszukiwań prowadzonych przez swojego ojca, których zwieńczeniem miało być odnalezienie mitycznego pucharu świętego Jana Ewangelisty. Eric rozpoczyna poszukiwania w pobliżu stanowiska doświadczonego archeologa profesora Tierrney’a i dzięki nowoczesnemu sprzętowi Amerykaninowi udaje się natrafić na ślad cennego znaleziska. Problem w tym, że poszukiwany przedmiot znajduje się pod popularną tawerną pięknej Katariny Gambierakis Agni Scott, której udało się zawrócić w głowie archeologowi.

Obsada: Alki David Christos Valavanidis Efi Papatheodorou Irene Koumarianou Matthew Modine Richard Griffiths Shuler Hensley Stathis Nikolaidis

Film Słońce i miłość jest to produkcja, której rok produkcji to 2005 roku. Słońce i miłość powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia rom.. Za datę premiery filmu Słońce i miłość uznaje się date: 2005-10-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Słońce i miłość online" lub "film Słońce i miłość cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Słońce i miłość legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Słońce i miłość online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.