Statek miłości - (1977)

Statek miłości The Love Boat 2020-03-01 06:06:17

Tytuł oryginalny: The Love Boat - (1977 ) - (52 min)

Kategoria: Komedia rom.,
Premiera: 1976-09-17

Opis filmu Statek miłości (The Love Boat 1977 ):

Akcja serialu toczy się na morzu. A dokładniej na statku miłości (Love Boat). Pływa on wyznaczonym kursem po bardzo tropikalnych miejscach. Każdy, kto chce spędzić miłe wakacje może wybrać się w rejs, w trakcie którego często zdążają się romantyczne chwile. Czasem pomaga w tym załoga statku, Gopher, Dr.Adam, Isaac, Julie and Kapitan Stubing, a czasem romantyczny wschód słońca wyręcza ich w szczęśliwym zakończeniu. Symaptyczny serial , gdzie każdy odcinek to pełna miłosnych uniesień, i szczęśliwych zakończeń przygoda.

Obsada: Bernie Kopell Fred Grandy Gavin MacLeod Jill Whelan Lauren Tewes Ted Lange Ted McGinley Teri Hatcher

Film Statek miłości jest to produkcja, której rok produkcji to 1977 roku. Statek miłości powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia rom.. Za datę premiery filmu Statek miłości uznaje się date: 1976-09-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Statek miłości online" lub "film Statek miłości cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Statek miłości legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Statek miłości online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.