Szkoła na fali - (1997)

Szkoła na fali Breaker High 2020-03-01 05:02:48

Tytuł oryginalny: Breaker High - (1997 ) - (24 min)

Premiera: 1997-09-15

Opis filmu Szkoła na fali (Breaker High 1997 ):

„Breaker High” to serial opowiadający o grupie nastolatków, którzy podróżują po morzu, jednocześnie ucząc się, jak w zwykłej szkole. Doświadczają oni także niezwykłych przygód, odwiedzają wiele interesujących miejsc. Na statku jest około 500 uczniów pochodzących z różnych środowisk. Są wśród nich: Cassidy Cartwright, przebojowa i piękna surferka z południowej Kalifornii; Denise Chambers, liberalna, politycznie poprawna intelektualistka z Nowego Jorku; Alejandro Pineda, czarujący sportowiec z małego miasteczka w Texasie, i Tamira Goldstein, bardzo artystycznie utalentowana jednak naiwna dziewczyna z małego miasteczka, która pracowała w czasie wakacji letnich przez dwa lata, by opłacić jej naukę. Są tam także Max Ormond, buntowniczy samotnik z Portland Oregon; Jimmy Farrell, przyjazny chłopiec z Pittsburgha, Ashley Dupree, rozpuszczona, elegancka i cudowna dziewczyna z Atlanty, i Sean Hanlon, kanciarz, hipochondryk i elegancik z Chicago. Ci ludzie znajdują radość i przygody podczas podróży, od wędrowania po obszarach niezamieszkałych w Indiach po tańczenie w Berlińskich dyskotekach. Lecz przeżywają więcej przygód, niż by się tego spodziewali, np. tęsknią za domem, podczas spędzania wakacji w Chinach lub gubią paszport w Indiach. Na pokładzie „Breaker High” nigdy nie wiadomo, gdzie może zabrać przypływ, a możliwości jest tak wiele, jak szerokie jest morze.

Obsada: Terri Conn Ryan Gosling Manoj Sood Alistair Abell Richard Ian Cox Bernard Cuffling Andrew Airlie Anne Openshaw Rachel Wilson Scott Vickaryous Tyler Labine Persia White Wendi Kenya Kyle Alisharan Jeremy Guilbaut Yan-Kay Crystal Lowe Reid Park Tara Spencer-Nairn Winston Brown

Film Szkoła na fali jest to produkcja, której rok produkcji to 1997 roku. Szkoła na fali powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dla młodzieży. Za datę premiery filmu Szkoła na fali uznaje się date: 1997-09-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Szkoła na fali online" lub "film Szkoła na fali cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Szkoła na fali legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Szkoła na fali online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.