Boeing Boeing - (1965)

Boeing Boeing Boeing (707) Boeing (707) 2019-09-14 14:32:22

Tytuł oryginalny: Boeing (707) Boeing (707) - (1965 ) - (1 godz. 42 min.)

Kategoria: Komedia,

Opis filmu Boeing Boeing (Boeing (707) Boeing (707) 1965 ):

Bernard Lawrence (Tony Curtis), amerykański dziennikarz mieszkający w Paryżu, spotyka się jednocześnie z trzema stewardesami. Żadna z nich nie wie o istnieniu rywalek. Sytuacja ta trwa do czasu, kiedy pewnego dnia wszystkie trzy kobiety odwiedzają go w domu. Dodatkowo sprawę komplikuje przyjazd przyjaciela Bernarda, Roberta Reeda (Jerry Lewis)…

Obsada: Christiane Schmidtmer Dany Saval Jerry Lewis Joe Gray Lomax Study Suzanna Leigh Thelma Ritter Tony Curtis

Film Boeing Boeing jest to produkcja, której rok produkcji to 1965 roku. Boeing Boeing powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Boeing Boeing uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Boeing Boeing online" lub "film Boeing Boeing cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Boeing Boeing legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Boeing Boeing online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.