Drake i Josh - (2004)

Drake i Josh Drake & Josh 2020-02-27 05:56:24

Tytuł oryginalny: Drake & Josh - (2004 ) - (0 godz. 01 min.)

Scenariusz:
Reżyseria:
Obsada: Miranda Cosgrove Drake Bell Jonathan Goldstein Josh Peck Nancy Sullivan Jakub Truszczyński Krzysztof Królak Justyna Bojczuk Elżbieta Jędrzejewska Marek Robaczewski Piotr Tołoczko Scott Halberstadt Alec Medlock Allison Scagliotti Jerry Trainor Yvette Nicole Brown
Premiera: 2004-01-11

Opis filmu Drake i Josh (Drake & Josh 2004 ):

Serial opowiada o dwóch 15-letnich chłopcach, których rodzice się pobierają a oni są zmuszeni wspólnie zamieszkać. Drake jest wyluzowanym nastolatkiem, któremu zawsze wszystko uchodzi na sucho, lubi się dobrze bawić i spotykać z dziewczynami. Josh z kolei uważany jest za cudowne dziecko. Nie przepada za ryzykiem, jest inteligentny i dobrze ułożony, jednak dość łatwo wpada w kłopoty wciągając w nie Drake’a.  

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.