Dwie dziwki lub historia miłości, która kończy się weselem - (1974)

Dwie dziwki lub historia miłości, która kończy się weselem Dos putas, o historia de amor que termina en boda 2019-09-13 18:17:07

Tytuł oryginalny: Dos putas, o historia de amor que termina en boda - (1974 ) - (10 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Pedro Almodóvar
Obsada:

Opis filmu Dwie dziwki lub historia miłości, która kończy się weselem (Dos putas, o historia de amor que termina en boda 1974 ):

Historia prostytutki narzekającej na brak klientów z powodu szerzącej się kultury hipisów i ich „wolnej miłości”. Po pewnym czasie, dzięki magicznej różdżce, zjawiają się klienci, a za nimi konkurencja. Prostytutka zauważywszy drugą dziewczynę chce ją przepędzić, lecz gdy się spotykają, zakochują się w sobie i zaczynają uprawiać miłość. Zniecierpliwieni klienci chcą zlinczować główną bohaterkę, lecz i tym razem za dotknięciem magicznej różdżki i oni zakochują się w sobie, historia kończy się ślubem dwóch prostytutek w asyscie klientów jako świadków.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.