Dzidzitata - (2012)

Dzidzitata Baby Daddy 2020-03-02 17:11:31

Tytuł oryginalny: Baby Daddy - (2012 ) - (22 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2012-06-20

Opis filmu Dzidzitata (Baby Daddy 2012 ):

To historia młodego chłopaka (Jean-Luc Bilodeau), który niespodziewanie zostaje ojcem małej dziewczynki. Jego była dziewczyna podrzuca mu dziecko pod drzwi domu i znika. Postanawia on je wychować z pomocą swojej mamy, brata, najlepszego kumpla i koleżanki, która się w nim podkochuje.

Obsada: Ali Louise Hartman Chelsea Kane Derek Theler Jean-Luc Bilodeau Melissa Peterman Susanne Allan Hartman Tahj Mowry Zoey Beske

Film Dzidzitata jest to produkcja, której rok produkcji to 2012 roku. Dzidzitata powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Dzidzitata uznaje się date: 2012-06-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dzidzitata online" lub "film Dzidzitata cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dzidzitata legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dzidzitata online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.