Jackie Chan: Pierwsze uderzenie - (1996)

Jackie Chan: Pierwsze uderzenie Jing cha gu shi IV: Jian dan ren wu 2019-09-14 14:32:41

Tytuł oryginalny: Jing cha gu shi IV: Jian dan ren wu - (1996 ) - (1 godz. 20 min.)

Opis filmu Jackie Chan: Pierwsze uderzenie (Jing cha gu shi IV: Jian dan ren wu 1996 ):

Jackie (Jackie Chan), policjant z Hongkongu, otrzymuje zadanie śledzenia Nataszy (Nonna Grishaeva) podczas jej podróży na Ukrainę. Mężczyzna nie dostrzega nic szczególnego w jej zachowaniu, aż do momentu, kiedy spotyka się ona ze swoim kochankiem Tsui (Jackson Lou), handlarzem bronią. Podążając tropem Nataszy i Tsui, Jackie niejednokrotnie naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Dzięki swojemu uporowi udaje mu się w końcu wpaść na trop skradzionej głowicy atomowej.

Obsada: Annie Wu Bill Tung Jackie Chan Jackson Lou John Eaves Kristopher Kazmarek Terry Woo Yuriy Petrov

Film Jackie Chan: Pierwsze uderzenie jest to produkcja, której rok produkcji to 1996 roku. Jackie Chan: Pierwsze uderzenie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Jackie Chan: Pierwsze uderzenie uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Jackie Chan: Pierwsze uderzenie online" lub "film Jackie Chan: Pierwsze uderzenie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Jackie Chan: Pierwsze uderzenie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Jackie Chan: Pierwsze uderzenie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.