Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) - (2019)

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) How to Sell Drugs Online (Fast) 2020-03-02 13:11:38

Tytuł oryginalny: How to Sell Drugs Online (Fast) - (2019 ) - (30 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2019-05-31

Opis filmu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (How to Sell Drugs Online (Fast) 2019 ):

Jak odzyskać dziewczynę, która związała się ze szkolnym dilerem narkotyków? Moritz zna odpowiedź: trzeba sprzedawać lepsze dragi. Wraz z kumplem Lennym zaczyna więc sprzedawać narkotyki przez internet prosto ze swojego pokoju. Pomysł okazuje się sukcesem, jednak świeżo upieczeni handlarze szybko stają wobec typowych dla imperiów narkotykowych problemów: rosnącego popytu, kontroli jakości i, przede wszystkim, groźby nakrycia ich biznesu. Oparty na faktach serial „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to współczesna opowieść o utraconej miłości, plusach i minusach przyjaźni oraz trudach dorastania.

Obsada: Bjarne Mu00e4del Damian Hardung Danilo Kamperidis Lena Klenke Luna Baptiste Schaller Maximilian Mundt

Film Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) uznaje się date: 2019-05-31.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) online" lub "film Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.