Jak wygrałem wojnę - (1967)

Jak wygrałem wojnę How I Won the War 2019-09-14 14:32:27

Tytuł oryginalny: How I Won the War - (1967 ) - (1 godz. 49 min.)

Premiera: 1967-10-23

Opis filmu Jak wygrałem wojnę (How I Won the War 1967 ):

Satyryczna opowieść o perypetiach plutonu żołnierzy brytyjskich walczących podczas II wojny światowej. Dowódcą plutonu jest porucznik Goodbody (Michael Crawford) – współczesny Don Kichot, którego świetlane intencje bezwzględnie prowadzą na manowce i który nigdy nie uczy się na błędach. Problem w tym, że „Don Goodbody” nie walczy z wiatrakami, ale prowadzi młodych poborowych do walki i jego niedorzeczne decyzje mają często tragiczne skutki. Zawodowy żołnierz, sierżant Transom (Lee Montague), staje się Sanchem Pansą porucznika i robi co może, by naprawiać jakoś błędy przełożonego, usiłując ratować pluton. Transom liczy na to, że Niemcy w końcu kropną Goodbody’ego, a jeśli nie zginie on z ręki wroga, to sierżant gotów jest sam posłać tej komicznej postaci kulkę. Bo farsa, jaką Goodbody czyni z wojny, przestaje być zabawna, gdy przez niego umierają bezsensownie jego dzielni podwładni…

Obsada: Jack Hedley Jack MacGowran John Lennon Karl Michael Vogler Lee Montague Michael Crawford Michael Hordern Roy Kinnear

Film Jak wygrałem wojnę jest to produkcja, której rok produkcji to 1967 roku. Jak wygrałem wojnę powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Jak wygrałem wojnę uznaje się date: 1967-10-23.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Jak wygrałem wojnę online" lub "film Jak wygrałem wojnę cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Jak wygrałem wojnę legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Jak wygrałem wojnę online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.