Jak zostać Bogiem na Florydzie - (2019)

Jak zostać Bogiem na Florydzie On Becoming a God in Central Florida 2020-03-01 05:26:21

Tytuł oryginalny: On Becoming a God in Central Florida - (2019 ) - (50 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2019-08-25

Opis filmu Jak zostać Bogiem na Florydzie (On Becoming a God in Central Florida 2019 ):

Krystal Stubbs mieszka w małym miasteczku na Florydzie, pracuje w aquaparku, gdzie zarabia płacę minimalną i generalnie nie wiedzie jej się najlepiej. W pogoni za lepszym życiem postanawia włączyć się w struktury wielomiliardowej piramidy finansowej. Zdeterminowana, by zarobić duże pieniądze, Krystal rozwija relacje w nowej pracy, ale ta wkrótce zaczyna negatywnie wpływać na jej życie prywatne. Czy uda się jej w porę zareagować i odbudować zniszczone relacje z członkami własnej rodziny?

Obsada: Kirsten Dunst Théodore Pellerin Ted Levine Usman Ally Beth Ditto Mel Rodriguez Cooper Jack Rubin John Earl Jelks Sharon Lawrence Melissa De Sousa Josh Fadem Julie Benz Kevin J. O'Connor Da'Vine Joy Randolph

Film Jak zostać Bogiem na Florydzie jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Jak zostać Bogiem na Florydzie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Jak zostać Bogiem na Florydzie uznaje się date: 2019-08-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Jak zostać Bogiem na Florydzie online" lub "film Jak zostać Bogiem na Florydzie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Jak zostać Bogiem na Florydzie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Jak zostać Bogiem na Florydzie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.