Melanż z muchą - (2009)

Melanż z muchą Party Down 2020-02-27 11:11:57

Tytuł oryginalny: Party Down - (2009 ) - (0 godz. 01 min.)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2009-03-20

Opis filmu Melanż z muchą (Party Down 2009 ):

Zagubieni życiowo i niespełnieni aktorzy oraz scenarzyści znajdują zatrudnienie w "Party Down", firmie kateringowej z Los Angeles.

Obsada: Ken Marino Martin Starr Lizzy Caplan Ryan Hansen Adam Scott Jane Lynch Megan Mullally

Film Melanż z muchą jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Melanż z muchą powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Melanż z muchą uznaje się date: 2009-03-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Melanż z muchą online" lub "film Melanż z muchą cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Melanż z muchą legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Melanż z muchą online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.