Miłość i śmierć - (1975)

Miłość i śmierć Love and Death 2020-02-27 21:02:26

Tytuł oryginalny: Love and Death - (1975 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 1975-06-10

Opis filmu Miłość i śmierć (Love and Death 1975 ):

Parodia literatury rosyjskiej, min. "Wojny i pokoju". Rosja – czas wojen napoleońskich. Oczekujący na egzekucję Borys opowiada historię swojego życia: nieszczęśliwą miłość do Soni, "bohaterską" walkę na froncie, w końcu próbę zamachu na Napoleona.

Obsada: Alfred Lutter III Diane Keaton Jack Lenoir James Tolkan Jessica Harper Lloyd Battista Olga Georges-Picot

Film Miłość i śmierć jest to produkcja, której rok produkcji to 1975 roku. Miłość i śmierć powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Miłość i śmierć uznaje się date: 1975-06-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Miłość i śmierć online" lub "film Miłość i śmierć cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Miłość i śmierć legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Miłość i śmierć online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.