Na antenie - (1992)

Na antenie On the Air 2020-03-01 05:26:27

Tytuł oryginalny: On the Air - (1992 ) - (30 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 1992-06-20

Opis filmu Na antenie (On the Air 1992 ):

Surrealistyczna opowieść o początkach telewizji. Serial komediowy dla stacji ABC. Zawarte w nim śmieszne sytuacje przywodzą na myśl typowy humor angielski. Był pokazywany w TVP (Program 2).

Obsada: Ian Buchanan Kim McGuire Tracey Walter Marla Rubinoff David L. Lander Marvin Kaplan Mel Johnson Jr. Gary Grossman Miguel Ferrer Nancye Ferguson Chuck McCann Sydney Lassick Irwin Keyes Everett Greenbaum Raymond Friend Raleigh Friend Buddy Douglas Bellina Logan

Film Na antenie jest to produkcja, której rok produkcji to 1992 roku. Na antenie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Na antenie uznaje się date: 1992-06-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Na antenie online" lub "film Na antenie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Na antenie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Na antenie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.