Obce ciało - (1986)

Obce ciało Foreign Body 2019-09-14 14:32:08

Tytuł oryginalny: Foreign Body - (1986 ) - (1 godz. 48 min.)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 1986-09-26

Opis filmu Obce ciało (Foreign Body 1986 ):

Młody Hindus z Kalkuty, Ram Das przyjeżdża do Londynu i tam stara się znaleźć pracę. Początkowo zatrudnia się jako konduktor, ale wkrótce jego kuzyn wymyśla dla niego bardziej intratne zajęcie. Namawia Rama, by udawał lekarza specjalizującego się w chorobach kręgosłupa. Wkrótce chłopak zaczyna robić oszałamiającą karierę. Jednym z jego pacjentów jest sam premier…

Obsada: Amanda Donohoe Anna Massey Denis Quilley Eve Ferret Geraldine McEwan Trevor Howard Victor Banerjee Warren Mitchell

Film Obce ciało jest to produkcja, której rok produkcji to 1986 roku. Obce ciało powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Obce ciało uznaje się date: 1986-09-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Obce ciało online" lub "film Obce ciało cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Obce ciało legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Obce ciało online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.