Odlotowe chłopaki - (1986)

Odlotowe chłopaki The Whoopee Boys 2019-09-15 18:16:44

Tytuł oryginalny: The Whoopee Boys - (1986 ) - (1 godz. 28 min.)

Kategoria: Komedia,
Scenariusz: Jeff Buhai Steve Zacharias
Reżyseria: John Byrum
Obsada: Carole Shelley, Dan O'Herlihy, Denholm Elliott, Elizabeth Arlen, Greg Germann, Joe Spinell, Lucinda Jenney, Paul Rodriguez,
Opis filmu Odlotowe chłopaki:

Jake Bateman i jego przyjaciel Barney to dwaj nowojorscy kloszardzi i drobni oszuści, którzy – mając dosyć nowojorskich zim i tamtejszej policji – postanawiają przenieść się na południe. Skradzionym samochodem docierają do Palm Beach na Florydzie. Obrotny Barney wprowadza ich obu na eleganckie przyjęcie, gdzie poznają Olivię Farragut, właścicielkę szkoły dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin, która usiłuje zdobyć pieniądze na utrzymanie podupadającej placówki. Jake zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, Olivia odwzajemnia jego uczucie. Dziewczyna jest nie tylko ładna, ale także bogata. A przynajmniej może być. Jej wuj i opiekun, pan Sternhill, postawił jednak pewien warunek. Olivia przejmie rodzinne dziedzictwo pod warunkiem, że poślubi prawdziwego dżentelmena, który udowodni przed wujem swoje „kwalifikacje”. O rękę pięknej Olivii ubiega się co prawda bogaty i bezczelny Strobe Fennebrest, wpływowy biznesmen, który chce przejąć także jej szkołę, ale Olivia nie wyobraża sobie, by mogła spędzić życie u jego boku. Zachęcany przez Barneya Jake zapisuje się wraz z nim do położonej na odludziu szkoły dobrych manier prowadzonej przez pułkownika Hugh Phelpsa i jego żonę Henriettę, niegdyś członków towarzyskiej śmietanki. W nadziei, że zdobędzie ukochaną, Jake zamierza zmienić się nie do poznania.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.