Ostatnia akcja - (2009)

Ostatnia akcja Ostatnia akcja 2019-09-13 04:17:02

Tytuł oryginalny: Ostatnia akcja - (2009 ) - (1 godz. 35 min.)

Scenariusz: Krzysztof Rak
Reżyseria: Michau0142 Rogalski
Obsada: Alina Janowska, Barbara Krafftu00f3wna, Jan Machulski, Lech Ordon, Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Witold Skaruch, Wojciech Siemion,
Opis filmu Ostatnia akcja:

Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak „Seksmisja”, „Kiler” czy „Vinci”, tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwino, w jego ostatniej roli. „Ostatnia akcja” to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy’a Ritchie, czy takich hitów jak „Ocean’s 11”. Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który zadziera z niewłaściwymi ludźmi a dziadkiem, który zamierza  wyciągnąć go z opresji tzw. „sposobem” wywołuje niekończące się salwy śmiechu i jest zdecydowanie najlepszą polską produkcją nadchodzącego lata.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.