Ostatnia akcja cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 5,8

Ostatnia akcja - (2009)

Ostatnia akcja 2020-03-20 00:41:35

Tytuł oryginalny: Ostatnia akcja - (2009 ) - (1 godz 35 min)

Scenariusz: Krzysztof Rak
Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Alina Janowska Barbara Krafftówna Jan Machulski Lech Ordon Marian Kociniak Piotr Fronczewski Witold Skaruch Wojciech Siemion
Premiera: 2009-09-11

Opis filmu Ostatnia akcja ( 2009):

Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak „Seksmisja”, „Kiler” czy „Vinci”, tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwino, w jego ostatniej roli. „Ostatnia akcja” to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy’a Ritchie, czy takich hitów jak „Ocean’s 11”. Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który zadziera z niewłaściwymi ludźmi a dziadkiem, który zamierza  wyciągnąć go z opresji tzw. „sposobem” wywołuje niekończące się salwy śmiechu i jest zdecydowanie najlepszą polską produkcją nadchodzącego lata.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.