Ostatnie życzenie taty - (1999)

Ostatnie życzenie taty Svitati 2019-09-14 14:32:40

Tytuł oryginalny: Svitati - (1999 ) - (1 godz. 24 min.)

Kategoria: Komedia,

Opis filmu Ostatnie życzenie taty (Svitati 1999 ):

Właściciel włoskiej firmy zdrowej żywności miał atak serca. Prosi swojego syna Bernarda by odnalazł mężczyznę, który uratowł mu życie w czasie II wojny swiatowej i przyprowadził go na jego łoże śmierci. Syn wykonuje zadanie i odnajduję mężczyznę w wariatkowie. W drodze powrotnej do Milan musi znosić jego wybryki.

Obsada: Claudio Parachinetto Gianfranco Barra John Karlsen Julie Condra Mel Brooks Randi Ingerman Ric

Film Ostatnie życzenie taty jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Ostatnie życzenie taty powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Ostatnie życzenie taty uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ostatnie życzenie taty online" lub "film Ostatnie życzenie taty cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ostatnie życzenie taty legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ostatnie życzenie taty online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.