Pamiętnik pani Hanki - (1963)

Pamiętnik pani Hanki 2020-02-27 10:56:18

Tytuł oryginalny: Pamiętnik pani Hanki - (1963 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1963-08-30

Opis filmu Pamiętnik pani Hanki ( 1963 ):

Tytułowa bohaterka jest kobietą młodą i piękną. Życie upływa jej w zbytku, a czas spędza biorąc udział w balach, rautach. Nie wystarcza to jednak Hance. Wciąż narzeka na nudę i męża, z którym nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Znudzona monotonną egzystencją nawiązuje romans z Robertem Tonnorem. Niestety, za sprawą tego związku bohaterka wplątuje się w niebezpieczną aferę. Niebawem okazuje się, że jej kochanek jest szpiegiem.

Obsada: Andrzej Łapicki Artur Młodnicki Jerzy Szulc Lucyna Winnicka Ryszard Ronczewski Zdzisław Karczewski Zdzisław Kuu017aniar Zdzisław Maklakiewicz

Film Pamiętnik pani Hanki jest to produkcja, której rok produkcji to 1963 roku. Pamiętnik pani Hanki powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Pamiętnik pani Hanki uznaje się date: 1963-08-30.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pamiętnik pani Hanki online" lub "film Pamiętnik pani Hanki cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pamiętnik pani Hanki legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pamiętnik pani Hanki online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.