Rewolwerowiec - (2014)

Rewolwerowiec The Gunfighter 2019-09-11 18:47:27

Tytuł oryginalny: The Gunfighter - (2014 ) - (9 min.)

Opis filmu Rewolwerowiec (The Gunfighter 2014 ):

Samotny rewolwerowiec (Shawn Parsons) wchodzi zmęczony do saloonu. On i zebrani w budynku goście słyszą tajemniczy głos, komentujący ich najskrytsze myśli i słabostki. Gdy na jaw wychodzą grzeszki małomiasteczkowej społeczności, nadchodzi czas wyrównywania rachunków i krzywd. Nikt w saloonie nie jest bezpieczny.

Obsada: Brace Harris Circus-Szalewski Eileen O'Connell Jordan Black Nick Offerman Scott Beehner Shawn Parsons Timothy Brennen

Film Rewolwerowiec jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Rewolwerowiec powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Rewolwerowiec uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rewolwerowiec online" lub "film Rewolwerowiec cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rewolwerowiec legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rewolwerowiec online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.