Rick i Morty - (2013)

Rick i Morty Rick and Morty 2020-03-03 17:46:59

Tytuł oryginalny: Rick and Morty - (2013 ) - (22 min)

Premiera: 2013-11-02

Opis filmu Rick i Morty (Rick and Morty 2013 ):

Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistościach.

Obsada: Brandon Johnson Chris Parnell Justin Roiland Kari Wahlgren Ryan Ridley Sarah Chalke Spencer Grammer Tom Kenny

Film Rick i Morty jest to produkcja, której rok produkcji to 2013 roku. Rick i Morty powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja dla dorosłych. Za datę premiery filmu Rick i Morty uznaje się date: 2013-11-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rick i Morty online" lub "film Rick i Morty cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rick i Morty legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rick i Morty online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.