Śmiertelne zauroczenie - (1988)

Śmiertelne zauroczenie Heathers 2020-03-01 04:36:21

Tytuł oryginalny: Heathers - (1988 ) - (1 godz 42 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 1989-03-31

Opis filmu Śmiertelne zauroczenie (Heathers 1988 ):

Ekskluzywna szkoła średnia w miasteczku Sherwood. Znaczący wpływ na resztę szkolnej społeczności ma paczka czterech przyjaciółek: Heather Chandler, Heather McNamara, Heather Duke i Veronica Sawyer. Liderką grupy jest Heather Chandler, bezlitośnie tępiąca i wykpiwająca wszystkich którzy nie pasują do narzuconych przez nią standardów. Jej dowcipy najmniej bawią Veronicę, która nie znosi Heather. Pewnego dnia Veronica poznaje Jasona Dean’a, który nie tylko nosi przy sobie broń, ale miewa makabryczne pomysły.

Obsada: Christian Slater Glenn Shadix Kim Walker Lance Fenton Lisanne Falk Penelope Milford Shannen Doherty Winona Ryder

Film Śmiertelne zauroczenie jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Śmiertelne zauroczenie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Śmiertelne zauroczenie uznaje się date: 1989-03-31.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Śmiertelne zauroczenie online" lub "film Śmiertelne zauroczenie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Śmiertelne zauroczenie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Śmiertelne zauroczenie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.