To nie tak jak myślisz, kotku - (2008)

To nie tak jak myślisz, kotku 2020-02-27 11:26:25

Tytuł oryginalny: To nie tak jak myślisz, kotku - (2008 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2008-11-14

Opis filmu To nie tak jak myślisz, kotku ( 2008 ):

Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier). Niestety, te romantyczne plany może pokrzyżować żona – doktorowa Maria Hoffman (Katarzyna Figura). Ale dla człowieka, który na co dzień pracuje ze skalpelem w ręce, nie ma przeszkód nie do pokonania. Nawet gdy sprawy stoją na ostrzu noża… Doktor Filip obmyśla więc misterny plan i, pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, rezerwuje apartament dla dwojga w sopockim hotelu. Tymczasem, osamotniona żona doktora, Maria, też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu – najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot). Boguś to typ mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Ale kochanek marzeń też skrywa pewien wstydliwy sekret. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… Ale to jeszcze nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Morawskiego – Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków, próbujących ukryć przed sobą nawzajem żywe dowody zdrady. Niewinna ofiara intrygi szybko bierze sprawy w swoje ręce i udowadnia, że w sprawach męsko-damskich uczeń potrafi zadziwiająco szybko przerosnąć mistrza…

Obsada: Jacek Borusiński Jan Frycz Jerzy Schejbal Katarzyna Figura Małgorzata Kocik Michał Piela Ryszard Barycz Sławomir Orzechowski

Film To nie tak jak myślisz, kotku jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. To nie tak jak myślisz, kotku powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu To nie tak jak myślisz, kotku uznaje się date: 2008-11-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć To nie tak jak myślisz, kotku online" lub "film To nie tak jak myślisz, kotku cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "To nie tak jak myślisz, kotku legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć To nie tak jak myślisz, kotku online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.