Ubóstwiam Iris Blond - (1996)

Ubóstwiam Iris Blond Sono pazzo di Iris Blond 2019-09-14 14:32:27

Tytuł oryginalny: Sono pazzo di Iris Blond - (1996 ) - (1 godz. 50 min.)

Opis filmu Ubóstwiam Iris Blond (Sono pazzo di Iris Blond 1996 ):

Romeo, niespełniony piosenkarz, nie ma szczęścia w życiu prywatnym. Zdesperowany artysta udaje się do wróżki, która przepowiada mu, że wkrótce spotka kobietę swego życia. I rzeczywiście niebawem Romeo poznaje 50-letnią elegancką Belgijkę, Marguerite, z którą nawiązuje romans. Wkrótce zakochani ze sobą zamieszkują. Niestety, i tym razem piosenkarz nie jest w pełni zadowolony. Marguerite nie chce zmienić swojego repertuaru, a w dodatku zmusza ukochanego do stosowania rygorystycznej diety. Pewnego razu Romeo wychodzi z domu i udaje się do pobliskiego baru, by tam kupić sobie coś do jedzenia. Wówczas poznaje uroczą Włoszkę, Iris. Bez żalu rozstaje się z dotychczasową przyjaciółką i rozpoczyna współpracę z nową znajomą. Romeo pisze muzykę do tekstów Iris. Wkrótce założony przez nich zespół odnosi sukces…

Obsada: Andréa Ferréol Claudia Gerini Didier De Neck Mino Reitano Nello Mascia Nuccia Fumo Patrice De Mincke

Film Ubóstwiam Iris Blond jest to produkcja, której rok produkcji to 1996 roku. Ubóstwiam Iris Blond powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Ubóstwiam Iris Blond uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ubóstwiam Iris Blond online" lub "film Ubóstwiam Iris Blond cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ubóstwiam Iris Blond legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ubóstwiam Iris Blond online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.