Younger - (2015)

Younger 2020-03-02 16:26:12

Tytuł oryginalny: Younger - (2015 ) - (22 min)

Kategoria: Komedia,
Premiera: 2015-02-24

Opis filmu Younger ( 2015 ):

Liza (Sutton Foster) jest czterdziestoletnią rozwiedzioną matką. Poszukuje ona pracy, jednak znalezienie posady okazuje się być dość trudne dla kobiety w jej wieku. Po komplemencie z ust znacznie młodszego Josha (Nico Tortorella) Liza decyduje się przejść metamorfozę, by wyglądać na dwudziestosześcioletnią kobietę. Pomaga jej w tym przyjaciółka Maggie (Debi Mazar). Ostatecznie Liza otrzymuje pracę jako asystentka Diany (Miriam Shor) w firmie wydawniczej, gdzie zaprzyjaźnia się z Kelsey (Hilary Duff).

Obsada: Dan Amboyer Debi Mazar Hilary Duff Miriam Shor Molly Bernard Nico Tortorella Sutton Foster Tessa Albertson

Film Younger jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. Younger powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Younger uznaje się date: 2015-02-24.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Younger online" lub "film Younger cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Younger legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Younger online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.