Złe mamuśki - (2016)

Złe mamuśki Bad Moms 2019-09-13 04:31:45

Tytuł oryginalny: Bad Moms - (2016 ) - (1 godz. 41 min.)

Kategoria: Komedia,
Scenariusz:
Reżyseria: Jon Lucas Scott Moore
Obsada: Annie Mumolo, Christina Applegate, David Walton, Jada Pinkett Smith, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Mila Kunis, Oona Laurence,
Premiera: 2016-07-29
Opis filmu Złe mamuśki:

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie, odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.