Duma i uprzedzenie - (2005)

Duma i uprzedzenie Pride & Prejudice 2020-03-03 08:41:40

Tytuł oryginalny: Pride & Prejudice - (2005 ) - (2 godz 07 min)

Scenariusz: Deborah Moggach
Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Brenda Blethyn Carey Mulligan Donald Sutherland Jena Malone Keira Knightley Matthew Macfadyen Rosamund Pike Talulah Riley
Premiera: 2005-07-25

Opis filmu Duma i uprzedzenie (Pride & Prejudice 2005):

Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.