Lalka cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 6,4 Ocena IMDB 7.00

Lalka - (1968)

Lalka 2020-02-27 12:06:14

Tytuł oryginalny: Lalka - (1968 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1968-11-07

Opis filmu Lalka ( 1968 ):

Adaptacja powieści Bolesława Prusa. Historia zamożnego kupca warszawskiego Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Temu niszczącemu uczuciu Wokulski podporządkowuje swoje interesy, wchodzi w niekorzystne dla siebie układy z rodzinami arystokratycznymi, chcąc w pośredni sposób pomóc ukochanej. Lekceważy uwagi i rady swego przyjaciela i współpracownika Ignacego Rzeckiego, daje się zwodzić Izabeli flirtującej po cichu z przystojnym kuzynem Starskim.

Obsada: Beata Tyszkiewicz Halina Kwiatkowska Jadwiga Halina Gallowa Jan Kreczmar Janina Romanówna Mariusz Dmochowski Tadeusz Fijewski Wiesław Gołas

Film Lalka jest to produkcja, której rok produkcji to 1968 roku. Lalka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Kostiumowy. Za datę premiery filmu Lalka uznaje się date: 1968-11-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Lalka online" lub "film Lalka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Lalka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Lalka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.