Panienka z okienka - (1964)

Panienka z okienka 2020-02-27 11:11:42

Tytuł oryginalny: Panienka z okienka - (1964 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1964-12-18

Opis filmu Panienka z okienka ( 1964 ):

Akcja filmu toczy się w XVII wieku. Krystyna i Marysia są córkami skłóconych ze sobą od lat mężczyzn. Pewnego dnia obie zostają porwane przez Tatarów. Po latach dwóch młodych mężczyzn postanawia je odnaleźć.

Obsada: Aleksandra Karzyńska Halina Kossobudzka Jadwiga Chojnacka Janusz Gajos Krzysztof Chamiec Leon Niemczyk Małgorzata Szancer Wiesława Kwaśniewska

Film Panienka z okienka jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Panienka z okienka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Historyczny. Za datę premiery filmu Panienka z okienka uznaje się date: 1964-12-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Panienka z okienka online" lub "film Panienka z okienka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Panienka z okienka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Panienka z okienka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.