Popioły - (1965)

Popioły 2020-02-27 11:21:47

Tytuł oryginalny: Popioły - (1965 ) - (3 godz. 01 min.)

Premiera: 1965-09-25

Opis filmu Popioły ( 1965 ):

Ekranizacja powieści Stefana Żeromskiego. Akcja filmu rozpoczyna się latem 1798 roku, w chwili, gdy podróżujący po Włoszech książę Gintułt (Piotr Wysocki) wraca do Polski. Los styka go tu z młodym szlachcicem Rafałem Olbromskim (Daniel Olbrychski), który zostaje jego sekretarzem. Podróżując wraz z Gintułtem po kraju, Rafał wchodzi w kręgi masonerii. Nawiązuje tragiczny romans z żoną dostojnika loży, by wreszcie wspólnie z poznanym Krzysztofem Cedrą (Bogusław Kierc) wstąpić do armii Napoleona.

Obsada: Beata Tyszkiewicz Bogusław Kierc Daniel Olbrychski Jan Koecher Jan u015awiderski Piotr Wysocki Pola Raksa Władysław Hańcza

Film Popioły jest to produkcja, której rok produkcji to 1965 roku. Popioły powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat historyczny. Za datę premiery filmu Popioły uznaje się date: 1965-09-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Popioły online" lub "film Popioły cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Popioły legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Popioły online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.