Dorwać Małego - (2017)

Dorwać Małego Get Shorty 2020-03-01 05:47:03

Tytuł oryginalny: Get Shorty - (2017 ) - (00 min)

Premiera: 2017-08-13

Opis filmu Dorwać Małego (Get Shorty 2017 ):

Serial przedstawiający perypetie płatnego zabójcy, który chce zostać hollywoodzkim producentem filmowym. Miles Daly (Chris O’Dowd) jest płatnym zabójcą z Nevady, który chce zapomnieć o swojej kryminalnej przeszłości i zostać w Hollywood producentem filmowym oraz wrócić na łono rodziny. Na miejscu Daly poznaje Ricka Moreweathera (Ray Romano), zmagającego się z rzeczywistością producenta filmów klasy B, który niechętnie zgadza się zostać jego przewodnikiem po świecie show biznesu…

Obsada: Carolyn Dodd Chris O'Dowd Goya Robles Lidia Porto Lucy Walters Megan Stevenson Ray Romano Sean Bridgers

Film Dorwać Małego jest to produkcja, której rok produkcji to 2017 roku. Dorwać Małego powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia kryminalna. Za datę premiery filmu Dorwać Małego uznaje się date: 2017-08-13.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dorwać Małego online" lub "film Dorwać Małego cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dorwać Małego legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dorwać Małego online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.