F/X - (1996)

F/X F/X: The Series 2020-03-01 05:21:45

Tytuł oryginalny: F/X: The Series - (1996 ) - (45 min)

Premiera: 1996-09-09

Opis filmu F/X (F/X: The Series 1996 ):

Dynamiczny serial akcji, pełen efektów specjalnych rozgrywający się w świecie wirtualnego koszmaru. Główny bohater Rollie Tyler, jeden z najlepszych w branży filmowej twórca od efektów specjalnych trafia do świata zaawansowanej techniki, gdzie gadżety i zabawki z jego filmów ożywają i prowadzą z nim śmiertelną grę w kotka i myszkę. Serial składa się z 20 odcinków.

Obsada: Cameron Daddo Christina Cox Kevin Dobson Carrie-Anne Moss Sherry Miller Jason Blicker Richard Waugh Dagmar Buse Jacqueline Torres

Film F/X jest to produkcja, której rok produkcji to 1996 roku. F/X powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu F/X uznaje się date: 1996-09-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć F/X online" lub "film F/X cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "F/X legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć F/X online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.