Ostatni kurs - (1963)

Ostatni kurs 2020-02-27 10:56:21

Tytuł oryginalny: Ostatni kurs - (1963 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Kryminał,
Premiera: 1963-08-06

Opis filmu Ostatni kurs ( 1963 ):

W okolicach Trójmiasta od pewnego czasu powtarzają się tajemnicze morderstwa taksówkarzy, ślady wskazują na tło rabunkowe. Kierujący śledztwem porucznik Szymański z początku podejrzewa, że w zabójstwa zamieszany jest Kowalski, którego zmiennik dopiero co zginął. Dopiero dzięki splotowi przypadków stróżom prawa udaje się wpaść na bardziej wiarygodny trop.

Obsada: Adolf Chronicki Barbara Rylska Hugo Krzyski Leon Załuga Magdalena Sokołowska Sławomir Zemło Stanisław Mikulski Wieńczysław Gliński

Film Ostatni kurs jest to produkcja, której rok produkcji to 1963 roku. Ostatni kurs powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Kryminał. Za datę premiery filmu Ostatni kurs uznaje się date: 1963-08-06.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ostatni kurs online" lub "film Ostatni kurs cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ostatni kurs legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ostatni kurs online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.