Uwikłanie - (2011)

Uwikłanie Uwikłanie 2019-09-13 04:31:43

Tytuł oryginalny: Uwikłanie - (2011 ) - (2 godz. 8 min.)

Kategoria: Kryminał,
Scenariusz: Juliusz Machulski
Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Andrzej Seweryn, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyu0144ski, Krzysztof Stroiu0144ski, Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd u0141ukaszewicz,
Opis filmu Uwikłanie:

Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.