Wspólnicy z przypadku - (2009)

Wspólnicy z przypadku Night Train 2019-09-13 07:17:27

Tytuł oryginalny: Night Train - (2009 ) - (1 godz. 27 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Brian King
Obsada: Danny Glover Geoff Bell Leelee Sobieski Luca Bercovici Matthias Schweighu00f6fer Richard O'Brien Steve Zahn Togo Igawa
Premiera: 2009-04-30
Opis filmu Wspólnicy z przypadku:

Dwójka pasażerów (Leelee Sobieski i Steve Zahn) i konduktor (Danny Glover) odkrywają ciało martwego mężczyzny w jednym z przedziałów nocnego pociągu. Przy zwłokach znajdują cenne diamenty i po chwili wahania postanawiają zachować je dla siebie. Muszą jednak pozbyć się ciała, tak, by nikt nie dowiedział się prawdy. Chcą ukryć je w kufrze i wyrzucić z pociągu, gdy ten będzie mijał rzekę. Z pozoru prosty plan zaczyna się komplikować, kiedy okazuje się, że zwłoki nie zmieszczą się w za małym kufrze – przynajmniej w całości… Obcy sobie ludzie, którzy przypadkowo zostali wspólnikami, zaczynają wpadać w paranoję. Każdy po cichu spiskuje przeciw któremuś z partnerów. Nikt nie jest bezpieczny. Nikomu nie można ufać.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement