Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię - (1969)

Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię 2020-02-27 12:26:12

Tytuł oryginalny: Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię - (1969 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-10-07

Opis filmu Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię ( 1969 ):

Emerytowany kapitan milicji opowiada dziennikarzowi o swej ostatniej akcji – prowadzonym na własnym rękę śledztwie w sprawie zagadkowej śmierci dziewczyny. Kapitan MO, Siwy, prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie śmierci Ewy Salm, zwanej Księżniczką. Była ona świadkiem w procesie, w którym oskarżony przyznał się do winy i został skazany na 9 lat więzienia. Siwy ma jednak wątpliwości i z narażeniem życia dąży do ujęcia prawdziwego mordercy.

Obsada: Antoni Bohdziewicz Arkadiusz Bazak Barbara Brylska Krzysztof Żurek Piotr Pawłowski Ryszard Filipski Tadeusz Bartosik Zygmunt Hu00fcbner

Film Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Kryminał. Za datę premiery filmu Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię uznaje się date: 1969-10-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię online" lub "film Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.