Zbyt młodzi, zbyt szybcy - (1995)

Zbyt młodzi, zbyt szybcy Too Fast, Too Young 2019-08-23 16:31:57

Tytuł oryginalny: Too Fast, Too Young - (1995) - (1 godz. 35 min.)

Kategoria: Kryminał,
Scenariusz:
Reżyseria: Tim Everitt
Obsada: Charles Dierkop, James Wellington, Katarzyna Figura, Marshall Bell, Michael Ironside, Patrick Tiller, Randy Crowder, Richard Riehle,

Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie się ponownie spotkać ze starym znajomym. Dla gliniarza mającego na swoim koncie kilku bandziorów, to wielka zagadka. Floryd Andersen (Michale Ironside), kapitan policji w Los Angeles dokłada wszelkich starań, by zachować porządek w mieście. Nie jest jednak w stanie zapobiec ucieczce z więzienia Chasea Parisa (Jamek Wellington), który zaraz po wydostaniu się na wolność urządza polowania na stróżów prawa. Do pomocy namawia swojego prostodusznego kuzyna Daltona. Ten nie ma oporów przeciwko uprawianiu przestępczego procederu, ale jego dziewczyna, Kaddy (Kasia Figura), jest innego zdania.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.