Bo-go-ship-da - (2012)

Bo-go-ship-da 2020-03-01 05:41:44

Tytuł oryginalny: Bo-go-ship-da - (2012 ) - (1 godz 10 min)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 2012-11-07

Opis filmu Bo-go-ship-da ( 2012 ):

Soo-yeon Lee (Eun-hye Yun) jest córką mordercy. Z tego powodu była prześladowana w szkole, a jedyną osobą która stanęła w jej obronie był Jeong-woo Han (Micky Yoochun). Młodzi zakochali się w sobie, ale z powodu nieszczęśliwego wypadku zostali rozdzieleni. Spotykają się ponownie już jako dorośli. Chłopak został detektywem, ale nie zapomniał o swojej pierwszej miłości. Natomiast Soo-yeon to początkująca projektantka, która nadal zmaga się z ranami z dzieciństwa. Jej obecnym ukochanym jest Hyung-joon Kang (Seung-ho Yu). Mężczyzna sprawia wrażenie ciepłego i wrażliwego, ale w rzeczywistości ma okrutną naturę. Ze względu na skomplikowane relacje łączące go z rodziną Jeong-woo, planuje się na nim zemścić.

Obsada: Eun-hye Yun Seung-ho Yoo Yoo-chun Park So-Hyun Kim Mi In Ae Jang Ji-won Do Kwang-leol Jeon Yeon-mi Yoo Jin-goo Yeo Jin-hie Han Ok-sook Song Hwa-yeon Cha Sun-kyung Kim Se-yeong Lee Do-gyoo Ahn Jeong-se Oh Min-seo Jeon Sung-wuk Min Jae-ho Song Seok-yong Jeong Deok-hyeon Jo Mi-kyung Kim Sae-ron Kim

Film Bo-go-ship-da jest to produkcja, której rok produkcji to 2012 roku. Bo-go-ship-da powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Bo-go-ship-da uznaje się date: 2012-11-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bo-go-ship-da online" lub "film Bo-go-ship-da cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bo-go-ship-da legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bo-go-ship-da online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.