Kochankowie z Marony - (1966)

Kochankowie z Marony 2020-02-27 11:36:27

Tytuł oryginalny: Kochankowie z Marony - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 1966-11-25

Opis filmu Kochankowie z Marony ( 1966 ):

Ola, nauczycielka miejscowej szkoły, poznaje Janka, pacjenta sanatorium, i Arka, jego kolegę. Obaj robią na niej duże wrażenie. Kobieta wybiera Janka, ich romans staje się głośny we wsi. Jesienią Janek zostaje usunięty z sanatorium za naruszenie dyscypliny, a kierownik szkoły sugeruje Oli brak zasad moralnych. Wzburzona kobieta odchodzi z pracy, Arek opuszcza wieś, a kochankowie zamieszkują w wynajmowanym pokoju. Zimą stan zdrowia Janka pogarsza się, pewnej nocy dostaje silnego krwotoku. Wówczas wyznaje, że ma żonę i kilkuletniego synka. Zrozpaczona Ola posyła po pielęgniarkę, sama wyrusza do odległej apteki po zastrzyki. Gdy wraca, przy łóżku chorego zastaje jego żonę.

Obsada: Andrzej Antkowiak Barbara Horawianka Danuta Wodyńska Ewa Milde Grzegorz Roman Jan u015awiderski Józef Łotysz Wiesława Mazurkiewicz

Film Kochankowie z Marony jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Kochankowie z Marony powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Kochankowie z Marony uznaje się date: 1966-11-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kochankowie z Marony online" lub "film Kochankowie z Marony cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kochankowie z Marony legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kochankowie z Marony online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.