Kolano Klary - (1970)

Kolano Klary Le genou de Claire 2019-09-14 14:47:20

Tytuł oryginalny: Le genou de Claire - (1970 ) - (1 godz. 45 min.)

Opis filmu Kolano Klary (Le genou de Claire 1970 ):

Rumuńska pisarka Aurora spędza wakacje u przyjaciół nad jeziorem. Z Bukaresztu przyjeżdża tam także jej stary znajomy, francuski dyplomata Jerome. Jest na urlopie poprzedzającym wyjazd na placówkę w Szwecji, gdzie poślubi piękną Lucindę. Ciekawostką jest to że pisarka pisze powieść z Jerome`m w roli głównej. Aby sprawdzić w rzeczywistości czy literacka intryga się uda, poznaje dyplomatę z dwoma nastolatkami z sąsiedztwa. Próba wplątania znajomego w miłosną intrygę połowicznie się udaje. Gdy w pewnym momencie Klara zaczyna płakać, Jerome stara się ją pocieszyć, kładąc dłoń na jej kolanie i gładząc je. Dla niego to długo oczekiwana możliwość okazania czułości, dla niej nic nie znaczący gest….Cały film jest przesycony subtelnym erotyzmem, gra słów i spojrzeń, gestów wprowadza w dobry nastrój. Film wciąga i pobudza…. Został za to i inne walory, nagrodzony w 1970r nagrodą Grand Prix na festiwalu w San Sebastian.

Obsada: Aurora Cornu Béatrice Romand Fabrice Luchini Gérard Falconetti Jean-Claude Brialy Laurence de Monaghan Michele Montel

Film Kolano Klary jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Kolano Klary powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Kolano Klary uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kolano Klary online" lub "film Kolano Klary cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kolano Klary legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kolano Klary online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.