Love Story - (1970)

Love Story 2020-02-27 12:36:13

Tytuł oryginalny: Love Story - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 1970-12-16

Opis filmu Love Story ( 1970 ):

Najsłynniejszy melodramat od czasów „Przeminęło z wiatrem” i „Casablanci”. Historia wielkiej miłości. On (Ryan O’Neal), student prawa, wywodzi się z zamożnej rodziny. Ona (Ali MacGraw) to studentka muzyki i córka piekarza (John Marley). Kiedy Olivier przedstawia Jenny swoim rodzicom, ci sprzeciwiają się ich związkowi. Wtedy bohater zrywa z domem i rozpoczyna z Jenny samodzielne życie. Pomimo trudnych warunków finansowych bohaterowie są szczęśliwi. Wkrótce pojawiają się problemy…

Obsada: Ali MacGraw John Marley Katharine Balfour Ray Milland Robert Modica Russell Nype Ryan O'Neal Sydney Walker

Film Love Story jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Love Story powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Love Story uznaje się date: 1970-12-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Love Story online" lub "film Love Story cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Love Story legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Love Story online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.