Nie igraj z aniołem - (2008)

Nie igraj z aniołem Cuidado con el ángel 2020-03-01 23:26:18

Tytuł oryginalny: Cuidado con el ángel - (2008 ) - (45 min)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 2008-06-09

Opis filmu Nie igraj z aniołem (Cuidado con el ángel 2008 ):

Marichuy (Maite Perroni) w wieku czternastu lat ucieka z sierocińca i rozpoczyna życie na ulicy. Pomocy udziela jej Candelaria (Evita Muñoz ‚Chachita’), która traktuje dziewczynę jak własną córkę. Pewnego razu Marichuy wdaje się w awanturę, po której sędzia Velarde (Ricardo Blume) – jej biologiczny ojciec, chcę ją wysłać do więzienia. Z opresji ratuje ją wdowiec Juan Miguel (William Levy), który daje dziewczynie pracę we własnym domu. Wkrótce oboje zakochują się w sobie i biorą ślub. Marichuy odkrywa jednak, że mąż jest sprawcą napaści sprzed lat, której była ofiarą. Zrozpaczona odchodzi od męża. Kiedy dowiaduje się, że jest w ciąży, postanawia wyznać prawdę Juanowi. Gdy zjawia się w jego posiadłości, okazuje się, że jego pierwsza żona żyje…

Obsada: Ana Patricia Rojo Helena Rojo Laura Zapata Maite Perroni Nailea Norvind Ricardo Blume Rocu00edo Banquells William Levy

Film Nie igraj z aniołem jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. Nie igraj z aniołem powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Nie igraj z aniołem uznaje się date: 2008-06-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Nie igraj z aniołem online" lub "film Nie igraj z aniołem cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Nie igraj z aniołem legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Nie igraj z aniołem online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.