Piękny i zły - (1952)

Piękny i zły The Bad and the Beautiful 2019-09-14 14:32:32

Tytuł oryginalny: The Bad and the Beautiful - (1952 ) - (1 godz. 58 min.)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 1953-02-09

Opis filmu Piękny i zły (The Bad and the Beautiful 1952 ):

Słynny hollywoodzki producent filmowy postanawia po latach wrócić do zawodu. Jego dawni współpracownicy, mimo że zawdzięczają mu po części swoje kariery – są przerażeni perspektywą ponownego spotkania. Każde z nich (aktorka, reżyser, scenograf i scenarzysta) ma wiele złych wspomnień związanych z bezwzględnością i cynizmem producenta, ale jego wpływy i potęga są zbyt silne, by zaprotestowali. Sytuacja ta przeradza się w dramatyczne pasmo wydarzeń.

Obsada: Barry Sullivan Dick Powell Gilbert Roland Gloria Grahame Kirk Douglas Lana Turner Leo G. Carroll Walter Pidgeon

Film Piękny i zły jest to produkcja, której rok produkcji to 1952 roku. Piękny i zły powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Piękny i zły uznaje się date: 1953-02-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Piękny i zły online" lub "film Piękny i zły cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Piękny i zły legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Piękny i zły online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.