Pożegnanie z Afryką - (1985)

Pożegnanie z Afryką Out of Africa 2020-03-02 03:26:19

Tytuł oryginalny: Out of Africa - (1985 ) - (2 godz 30 min)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 1985-12-10

Opis filmu Pożegnanie z Afryką (Out of Africa 1985 ):

„Pożegnanie z Afryką” to zrealizowany z epickim rozmachem romans, który podbił serca widzów na całym świecie. Wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Sydneya Pollacka film opowiada o fascynujących losach duńskiej pisarki Karen Blixen (Meryl Streep), obdarzonej silną wolą kobiety, która około roku 1914 wyjechała do Kenii, by wraz ze swym niewiernym mężem (Klaus Maria Brandauer) założyć tam plantację kawy. Ku swemu zdumieniu wkrótce pokochała Czarny Ląd, jego mieszkańców i tajemniczego myśliwego (Robert Redford), z którym połączył ją namiętny romans.

Obsada: Joseph Thiaka Klaus Maria Brandauer Meryl Streep Michael Gough Michael Kitchen Robert Redford Stephen Kinyanjui Suzanna Hamilton

Film Pożegnanie z Afryką jest to produkcja, której rok produkcji to 1985 roku. Pożegnanie z Afryką powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Pożegnanie z Afryką uznaje się date: 1985-12-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pożegnanie z Afryką online" lub "film Pożegnanie z Afryką cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pożegnanie z Afryką legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pożegnanie z Afryką online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.