Więzień miłości - (2016)

Więzień miłości Adını Sen Koy 2020-03-01 05:36:19

Tytuł oryginalny: Adını Sen Koy - (2016 ) - (55 min)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 2016-09-19

Opis filmu Więzień miłości (Adını Sen Koy 2016 ):

Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Obsada: Ali u00c7oban Aykut Igdeli Erkan Meriu00e7 Ezgi Baran Hazal Subasi Musab Ekici Nur Sau00e7bu00fcker Yaprak Durmaz

Film Więzień miłości jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Więzień miłości powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Więzień miłości uznaje się date: 2016-09-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Więzień miłości online" lub "film Więzień miłości cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Więzień miłości legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Więzień miłości online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.