Zakochane kobiety - (1969)

Zakochane kobiety Women in Love 2019-09-14 14:47:23

Tytuł oryginalny: Women in Love - (1969 ) - (2 godz. 11 min.)

Kategoria: Melodramat,
Premiera: 1970-03-25

Opis filmu Zakochane kobiety (Women in Love 1969 ):

Akcja filmu rozgrywa się w latach dwudziestych w Anglii, w górniczym Bedlover. Gudrun jest rzeźbiarką związaną uczuciowo z synem miejscowego przedsiębiorcy, Geraldem. W szkolnym kuratorze – Rupercie kocha się z kolei jej siostra, nauczycielka Ursula. Rupert zaś nie szczędzi wysiłków, by uwieść Geralda. W ten sposób powstaje skomplikowany, miłosny czworokąt… Film jest znakomitą adaptacją skandalizującej powieści Davida Herberta Lawrence’a.

Obsada: Alan Bates Alan Webb Catherine Willmer Eleanor Bron Glenda Jackson Jennie Linden Oliver Reed Vladek Sheybal

Film Zakochane kobiety jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Zakochane kobiety powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Zakochane kobiety uznaje się date: 1970-03-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Zakochane kobiety online" lub "film Zakochane kobiety cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Zakochane kobiety legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zakochane kobiety online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.