Kabhi Kabhie – Love Is Life - (1976)

Kabhi Kabhie – Love Is Life Kabhi Kabhie – Love Is Life 2019-09-11 18:32:43

Tytuł oryginalny: Kabhi Kabhie – Love Is Life - (1976 ) - (2 godz. 57 min.)

Opis filmu Kabhi Kabhie – Love Is Life (Kabhi Kabhie – Love Is Life 1976 ):

Pooja (Rakhee Gulzar) jest wielbicielką poezji Amita (Amitabh Bachchan). Po jednym z wieczorków poetyckich prosi poetę o autograf. Obydwoje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, rodzice Poojy nie chcą jednak słyszeć o niearanżowanym małżeństwie i wkrótce po tym dziewczyna wychodzi za ich wybranka. Małżonek, zupełnie nieświadomie nie pozwala jej zapomnieć o Amicie, a rana, wyryta jego miłością w sercu Poojy, zamiast się goić, pozostaje otwarta. Mimo to związek jest udany. Pewnego dnia ich syn Vicky (Rishi Kapoor) oświadcza, że się zakochał. Zarówno Pooja z mężem, jak i rodzice miłości Vicky’iego – Pinky (Neetu Singh), nie mają nic przeciw temu uczuciu. Jednak Pinky wkrótce otrzyma szokującą wiadomość, która nie tylko odwróci jej życie o 180 stopni, ale także przywoła zdarzenia z przeszłości?

Obsada: Amitabh Bachchan Iftekhar Naseem Banu Neetu Singh Parikshat Sahni Rakhee Gulzar Rishi Kapoor Waheeda Rehman

Film Kabhi Kabhie – Love Is Life jest to produkcja, której rok produkcji to 1976 roku. Kabhi Kabhie – Love Is Life powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Melodramat. Za datę premiery filmu Kabhi Kabhie – Love Is Life uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kabhi Kabhie – Love Is Life online" lub "film Kabhi Kabhie – Love Is Life cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kabhi Kabhie – Love Is Life legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kabhi Kabhie – Love Is Life online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.